Loading...
­

Rezidencia Paulínska

Predstavuje nadčasový nízkoenergetický bytový dom vyššieho štandartu, s kvalitným prevedením stavby, v ktorom sa nachádza 45 bytov od 2 NP a komerčné priestory na 1 NP. Samozrejmosťou sú na 1 PP garáže a pivničné kobky.

Výstavbu zabezpečuje stavebná a developerská spoločnosť YIT, ktorá už viac ako 100 rokov mení svet na lepšie miesto pre život. Príbeh YIT sa začal písať v roku 1912, kedy otvorila svoju prvú pobočku vo Fínsku..

… všetko na skok v pešej dostupnosti od Vášho nového bývania.

Exkluzívna lokalita

REZIDENCIA PAULÍNSKA je jednoducho moderný rezidenčný projekt v atraktívnej časti historického centra, na skok nielen od pešej zóny a Trojičného námestia, ale aj nového moderného centra obchodu, služieb, kultúry a športu – City Arény. Samotná Paulínska ulica je krásna široká ulica s ukľudnenou dopravou, s objektami obchodov, bánk, kaviarní, a najmä s vybudovanou oddychovou zelenou parkovou zónou pozdĺž celej ulice. V jej bezprostrednom okolí takisto nájdete školy, kostoly, polikliniku, magistrát, a ešte oveľa viac.

Výnimočná adresa

Tiché prostredie v historickom centre poskytuje v plnej miere pokojné prostredie spojení s kvalitným prevedením stavby a výbornou občianskou vybavenosťou je miestom pre život na výnimočnej adrese.

Unikátna identita

Unikátna identita - spojenie bohatej histórie lokality, s rešpektom ku Genius Loci a koncepciou harmonického moderného bytového domu.

Trnava – Malý Rím

Historické centrum je vyhlásené za Mestskú pamiatkovú rezerváciu pričom ako prvé mesto na Slovensku, dostala Trnava výsady slobodného kráľovského mesta.

1 izbový byt
výmera od 36 m2
mesačne od 171€
splatnosť 30 rokov
cena od 66 000 €

2 izbový byt
výmera od 45 m2
mesačne od 273 €
splatnosť 30 rokov
cena od 87 000 €

3 izbový byt
výmera od 75 m2
mesačne od 373€
splatnosť 30 rokov
cena od 131 000 €

4 izbový byt
výmera od 93,5 m2
mesačne od 499€
splatnosť 30 rokov
cena od 172 000 €

Starosti s financovaním nechajte na nás. Garantujeme najnižšiu možnú úrokovú sadzbu, dostupnú na bankovom trhu.

Partneri na ktorých sa môžete spoľahnúť

invest

logo_paulinska