Loading...
­

Kto sme…

V roku 2006 sme s cieľom rozšíriť portfólio služieb pre našich klientov začali pracovať aj v oblasti sprostredkovanie hypotekárnych úverov. V roku 2014 sme začali spolupracovať s lídrom v sprostredkovaní hypotekárnych úverov na slovenskom trhu spoločnosťou GEPARD FINANCE, s.r.o.

Starosti s vybavovaním hypotéky prenechajte našim maklérom.

Služby zdarma

Všetky naše služby sú pre Vás bezplatné. Čas, ktorý by ste ,,stratili“ vybavovaním v bankách môžete stráviť spoločne s Vašimi najbližšími...

Poistenie nehnuteľnosti, vinkulácia poistného plnenia

Zabezpečíme najvýhodnejšie poistenie Vás a Vašej nehnuteľnosti. Zabezpečíme vinkuláciu poistného plnenia v prospech banky...

Kontrola úverovej zmluvy + záložných zmlúv

Skontrolujeme  úverovú a záložnú zmluvu. Upozorníme Vás na dôležité termíny v zmluvách, taktiež na možné sankcie plynúce z uzatvorenej hypotekárnej zmluvy.

Zastúpime Vás v komunikácii s bankou

Odkomunikujeme s bankou všetky potrebné úkony za účelom poskytnutia hypotekárneho úveru...

Zohľadníme Vaše možnosti

Urobíme maximum, aby Vaša hypotéka mala tie najvýhodnejšie parametre, najnižšie úroky, poplatky...

Porovnanie ponúk financovania

Na jednom mieste Vám poskytneme odbornú konzultáciu a kompletný administratívny servis pre Váš správny výber hypotekárneho úveru

Naša úspešnosť v sprostredkovaní hypoték je veľmi vysoká. Ak je Váš úverový register čistý tak máte takmer 100%-tnú istotu, že Váš úver bude schválený.

Sme absolútne nestraní a nezávislí, garantujeme najlepšie aktuálne podmienky u hypotekárnych bánk.

Vďaka veľkému objemu obchodov, sme schopní pre Vás vyjednať lepšie podmienky, ako pri samostatnom vybavovaní úveru.

Najčastejšie otázky a odpovede

Hypotekárnym maklérom sa môže stať iba finančný sprostredkovateľ, zapísaný v registri Národnej  banky Slovenska.  Osobitné finančné vzdelávanie musí absolvovať raz za štyri roky. Samozrejmosťou je neustále vzdelávanie sa  a sledovanie zmien v oblasti hypotekárnych úverov všetkých bánk na trhu.
Áno. Maklér má totiž možnosť v mnohých prípadoch vyjednať lepšie úrokové sadzby alebo znížené poplatky, ako sám klient. Prečo? Lebo pozná možnosti trhu a na základe bonity klienta vie predvídať jeho možnosti.
Pri výbere makléra treba dbať o to, aby spolupracoval so všetkými hypotekárnymi bankami na trhu.  Je to dôležité kvôli nezávislosti a nestrannosti. Základnou povinnosťou hypotekárneho makléra je nájsť pre záujemcu najvhodnejšiu hypotéku a sprostredkovať mu ju.
Áno. Náplňou práce hypotekárneho makléra je poznať podmienky všetkých bánk, neustále sa vzdelávať, komunikovať s klientmi, bankou, znalcom, pripravovať žiadosti, tlačivá, obiehať banky, poisťovne a prinášať pre žiadateľa najlepšie riešenia  a podmienky. A to všetko úplne zadarmo.
Nič. Spolupráca je pre klienta bezplatná, pretože jeho služby hypotekárneho makléra platí tá banka, od ktorej nakoniec budete čerpať úver. Treba si uvedomiť, že dobrá hypotéka nie je len o úrokovej sadzbe, ale treba prihliadať aj na poplatky, možnosti mimoriadnych splátok, podmienky účtu, štátny príspevok, podmienky čerpania a podobne.